Haber

Küresel Markalar, Çin Uluslararası Tüketim Ürünleri Fuarı ile Çin Pazarına Giriyor

Üçüncü Çin Uluslararası Tüketim Ürünleri Fuarı (CICPE), 60’tan fazla ülke ve bölgeden 3.300’ün üzerinde markanın katılımıyla 10-15 Nisan tarihleri ​​arasında Çin’in Haikou kentinde düzenlenecek.

İlk fuarın 2021’de düzenlenmesinden bu yana, Çin pazarından yararlanmak için giderek daha fazla küresel tüketim malları şirketi Hainan’a geliyor.

SES 1 (İngilizce): TULENOV RUSLAN, Hainan Uluslararası Ekonomik Kalkınma Devlet Bürosu, Küresel Medya Sorumlusu

“Çin Uluslararası Tüketim Ürünleri Fuarı, Çin’deki dördüncü ulusal düzeydeki fuardır ve aynı zamanda en büyüğüdür ve yalnızca birinci sınıf premium tüketim mallarına odaklanmaktadır. Birçok üst düzey çok uluslu şirket, üst üste üçüncü yıldır fuara katılıyor. Fuara katılan 52 çok uluslu şirket Hainan Serbest Ticaret Limanı’na yatırımcı oldu ve hepsi buradaki ofislerini ve fabrikalarını Hainan’a getirdi.”

2021 yılında Kanada’dan Haikou’ya gelen Jia Green Chocolate Works (Hainan) Ltd. Şti. Bu yıl resmi olarak üretime başladı.

SES 2 (Çince): MENG WEIWEI, Jia Green Chocolate Works (Hainan) Ltd. Şti. genel müdürü

“Aslında Hainan’ı tanımamızın ve Hainan Serbest Ticaret Limanı’nın politikalarını öğrenmemizin sebebi Hainan fuarıydı. Hainan fuarı markamızı Çin pazarına tanıtmamız için bize bir pencere açtı. Büyük bir güvenimiz var. Dolayısıyla bu Her yıl fuar alanımızı iki katına çıkardık ve birçok yeni çalışmaya imza attık.Ayrıca fuar sayesinde daha fazla distribütör ve ortağa ulaşabileceğimize inanıyoruz.”

2020’de Çin, Hainan’ı yüzyılın ortasına kadar küresel olarak etkili ve üst düzey bir serbest ticaret limanı haline getirmek için bir ana plan yayınladı. O zamandan beri, Hainan Serbest Ticaret Limanı’nın (FTP) gelişimini desteklemek için sıfır tarifelerle pazar ve yabancı yatırım erişimini kolaylaştırmak gibi bir dizi olumlu karar verildi.

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri, Çin’in Haikou kentinden bildiriyor.

(XHTV)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu