Haber

Sinop’ta Badminton Grup Müsabakaları Sona Erdi

Sinop Gençlik ve Sporİl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen ve 60 sporcunun katıldığı ‘Okul Sporları Gençler Badminton Küme Müsabakaları’ sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Okul Sporları Daire Başkanlığı etkinlik programında yer alan ve Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen Okul Sporları Gençlik Badminton Küme Müsabakaları Kemalettin Sami Paşa Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. 13-15 Ocak ortası. . Kız ve erkek kategorilerinde oynanan grup maçlarına Amasya, Ankara, Çankırı, Çorum, Kastamonu ve Sinop’un da aralarında bulunduğu 7 ilden 75 sporcu katıldı.

3 gün süren müsabakalarda genç erkeklerde Çorum Osmancık Cumhuriyet Anadolu Lisesi birinci, Kastamonu Göl Anadolu Lisesi ikinci, Sinop Şehit Bülent Yalçın Spor Lisesi üçüncü oldu. Genç kızlar kategorisinde Ankara Pursaklar Anadolu Lisesi birinci, Çorum Osmancık Cumhuriyet Anadolu Lisesi ikinci ve Kastamonu Özel Tema Koleji üçüncü oldu. Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, müsabakalarda dereceye giren öğrencilere madalyalarını ve katılım belgelerini takdim etti. – SİNOP

haberakoren.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu